DINO KELTUVAI

Image
UAB „JOMASTA“ oficialus atstovas Dino keltuvų Lietuvoje.

Pardavimas – Servisas- Dalys - Aptarnavimas
Dino Gaminama Suomijoje nuo 1974m

Dinolift Oy“ yra Suomijos įmonė, gaminanti ir parduodanti aukštos kokybės DINO MEWP skirtingoms reikmėms, daugiausia nuomos verslui, bet ir galutiniams vartotojams. „DINO MEWP“ leidžia jums saugiai ir efektyviai dirbti virš žemės, tuo pačiu siūlant malonią vartotojo patirtį nuo pat pradžių.

DINO keltuvai parduoti daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Naujovės ir nuolatinė plėtra

Dinolift Oy“ nuolat siekia plėtoti savo gaminių asortimentą, pristatydama naujus liftų tipus ir tobulindama esamus modelius, atsižvelgdama į klientų ir rinkos atsiliepimus. Naujausiuose DINO produktų pristatymuose yra universalus strėlės pakėlėjas DINO 220XSE su 350 kg krepšio talpa, teleskopinių krautuvų funkcionalumu ir pasirinktiniais atraminiais rėmeliais, ir 2016 m. Pirktas bestseleris DINO 120TB. Taip pat yra naujas ir patobulintas DINO 280RXT - lengvas keltuvas su atramomis, siekiantis 28 m aukštį ir ne daugiau kaip 16 m šonu, o bendras svoris mažesnis nei 5 tonos.

DINO platintojas UAB „Jomasta“ ir „Dinolift“ gamykla Suomijoje teikia efektyvias garantines paslaugas ir techninę pagalbą, ypatingą dėmesį skirdami bet kokiems klausimams. Techninius ir aptarnavimo mokymus DINO profesionalai teikia gamykloje arba vietoje kliento patalpose.

2000 m. „Dinolift Oy“ buvo suteikti ISO 9001 kokybės ir ISO 14001 aplinkosaugos sertifikatai.

              

            

UAB "JOMASTA"
Keltuvų pardavimas, finansavimas
Mob.: +370 607 93892
Atsarginės dalys, Servisas 
Mob.: +370 687 76441